خدمات

ساخت و اجرای سر درب حیاط

از مهمترین عامل های زیبایی منازل مسکونی قراردادن انواع سردرب و تاج بر درب ورودی ساختمان می باشد.
سر درب ها نمای بسیار زیبایی به خانه ها میدهند و علاوه بر جلوگیری از ریزش باران در منطقه مورد نظر باعث بروز امنیت نیز می گردد.

اجرای سقف شیروانی ویلا

سقف شیبدار به خانه هویت می بخشد در طراحی و اجرا سقف باید عامل های مختلف جوی و زیست محیطی ر انیزدر نظر گرفت که شیب سقف های شیب دار معمولا بین 20 تا ۷۰درجه می باشد و به دو دسته ی گونا گون بر حسب نوع شیب و پوشش تقسیم بندی می شود سقف های شیبدا سرد در این نوع از سقف ها عایق حراتی استفاده نمی شود ودر مناطق سرد سیر و مرطوب سقف های شیبدار کمک میکند 

ساخت و اجرای سوله و خرپا

از انواع سوله های موجود سوله های خرپایی هستند این مدل سوله ها در مدت زمان نسبتا کمی ساخته و آماده ی برای بهره برداری می گردد بدون اینکه هزینه ی زیادی را به خریدار تحمیل کند .
نحوه اجرای سوله خرپایی با دیگر انواع سوله ها متفاوت است زیرا که ساختار و معماری این نوع سوله فرق دارد ,از این نوع سوله ها می توان در کمپ های نظامی , بیمارستان ها , مدارس , نمایشگاه ها , سالن های همایش و کنفرانس , تعمیرگاه ها و غیره استفاده کرد .

ساخت و اجرای پیشانی ساختمان


ساخت و اجرای پیشانی ساختمان​​​​​​​
اجرای پیشانی ساختمان یا نمای پیشانی ساختمان برروی لبه بیرونی قسمت فوقانی. ساختمان ها یا آپارتمان ها اجرا میشود و علاوه بر این از نمای ساختمان در مقابل عوامل جوی  و فرسایش و کثیف شدن جلوگیری میکند از لحاظ زیبایی نیز اجرای پیشانی ساختمان نمای ساختمان را بسیار .شیکتر و جذاب مینماید.

ساخت و اجرای آلاچیق

آلاچیق یا کلاه فرنگی سازه ای است با استفاده از مصالح های آهنی در مکان هایی همچون حیاط خانه، محوطه ویلا و باغ، پارک و غیره ساخته می‌شوند که در درجه اول میتوان به عنوان سرپناه و در نگاهی دیگر به عنوان مکانی لذت بخش و تفریحی استفاده می‌شو

تماس با ما