سقف شیب دار شینگل

شینگل چیست؟

سقف شیب دار شینگل؛ شینگل های سقفی یک پوشش سقف است که از عناصر جداگانه هم‌پوشانی تشکیل شده است. این عناصر معمولاً به‌صورت مسطح و مستطیل شکل هستند که از لبه پایین سقف به سمت بالا قرار گرفته‌اند و هر مسیر پیوسته با اتصالات زیر هم‌پوشانی دارد. شینگل توسط تیرهای سقف نگه‌داشته می‌شود و از مواد مختلفی مانند چوب، تخته‌سنگ، سنگ‌فرش، فلز، پلاستیک و مواد کامپوزیتی مانند سیمان الیاف و شینگل های آسفالت ساخته شده است. کاشی‌های سقفی سرامیکی که هنوز در اروپا و برخی از مناطق آسیا وجود دارند، هنوز هم معمولاً کاشی نامیده می‌شوند. شینگل های سقفی ممکن است سریع‌تر خراب شده و نیاز به دفع آب بیشتر از شینگل های دیواری داشته باشند.

شینگل یک پوشش بسیار رایج در ایالات متحده است و در طول تاریخ کاشی نامیده می‌شده و اصطلاحی است که به شینگل چوب اطلاق می‌شود. همان‌طور که هنوز هم در خارج از آمریکا وجود دارد. شینگل های سقف تقریباً همیشه بسیار دیده می‌شوند و پشته اغلب با یک درپوش تخته، قطعه یا رول پوشانده می‌شود. شینگل های سقف، مانند سایر مصالح ساختمانی در ساختمان‌های بومی به طور معمول از موادی ساخته شده‌اند که به‌صورت محلی در دسترس هستند. نوع شینگل قبل از ساخت بر روی سقف شیب دار شینگل در نظر گرفته می‌شود، زیرا این ماده روی زمین سقف و روش ساخت آن تأثیر می‌گذارد.

بعضی از شینگل ها را می‌توان روی لت نصب کرد در جایی که دیگران به (ورق) جامد روی سطح سقف نیاز دارند. تمام سقف‌های شینگل از پایین‌به‌بالا با یک مسیر شروع‌کننده و درزهای لبه برای جلوگیری از نشت نصب می‌شوند. بسیاری از ورق‌های شینگل از قرارگرفتن در بالای ماده زیرین مانند کاغذ نمدی آسفالت، برای جلوگیری از نشت باران ناشی از باد و سدهای برف‌ویخ در مناطق سردسیر سود می‌برند. برخی از انواع سقف شیب دار شینگل غیرقابل‌احتراق هستند یا دارای درجه آتش‌سوزی بهتری نسبت به بقیه هستند که در استفاده از آنها تأثیر می‌گذارد.

انواع شینگل
مروری بر انواع شینگل و ویژگی‌های آنها

انواع شینگل

در ایالات متحده، شینگل های آسفالت مبتنی بر فایبرگلاس تاکنون متداول‌ترین مصالح برای کاربردهای بام مسکونی و سقف شیب دار شینگل هستند. در اروپا به آنها شینگل سقف قیر یا نوار کاشی می‌گویند و بسیار کمتر دیده می‌شود. نصب آنها آسان است، نسبتاً مقرون‌به‌صرفه هستند، 20 تا 60 سال دوام دارند و در بعضی مناطق قابل بازیافت هستند. شینگل های آسفالت در سبک‌ها و رنگ‌های مختلفی وجود دارند. ماهیت محافظتی شینگل های آسفالت کاغذی و فایبرگلاس در درجه اول از هیدروکربن‌های زنجیره‌ای طولانی نفت حاصل می‌شود. درحالی‌که شینگل های چوبی توسط روغن‌های طبیعی در ساختار سلولز محافظت می‌شوند. با گذشت زمان در زیر آفتاب گرم این روغن‌ها نرم می‌شوند و وقتی باران می‌بارد، روغن‌ها به‌تدریج از شینگل خارج می‌شوند.

در هنگام بارندگی آب بیشتری در امتداد لبه‌دار و خطوط پیچیده سقف شیب دار شینگل هدایت می‌شود و متعاقباً این موارد بیشتر از سایر مناطق مستعد فرسایش هستند. در نهایت ازدست‌رفتن روغن‌ها باعث جمع‌شدن الیاف شینگل در آسفالت و پوسیدگی شینگل در چوب می‌شود. شینگل های چوبی به طور معمول بلندتر و ضخیم‌تر از شینگل می‌باشد و تفاوت اصلی در نحوه ساخت آنها است. شینگل های چوبی در مناطق شهری که احتمال آتش‌سوزی بالا است ممنوع شده‌اند. شینگل ها شامل شینگل آسفالتی، شینگل فایبرگلاس شینگل سفالی، متایلی، چوبی و سنگی است.

استفاده از شینگل های سقفی چوبی در مناطقی از جهان با سنتی قدیمی در ساختمان‌های چوبی، به‌ویژه اسکاندیناوی و اروپای مرکزی و شرقی وجود داشته است. تقریباً همه خانه‌ها و ساختمان‌ها در (Chiloé استعماری) با چوب ساخته شده‌اند و سقف شیب دار شینگل به طور گسترده در معماری {Chilota} استفاده می‌شده‌اند. به شینگل های تخته‌سنگ، کاشی تخته‌سنگ نیز گفته می‌شود. نصب شینگل های سقفی تخته‌سنگ نسبتاً گران است، اما بسته به کیفیت تخته‌سنگ مورداستفاده و همچنین نگهداری آنها می‌تواند 80 تا 400 سال دوام داشته باشد. این مواد به‌آهستگی خراب می‌شوند و ممکن است از یک ساختمان به ساختمان دیگر بازیافت شوند.

نوشته های مشابه

دلیل اصلی خرابی در سقف شیب دار شینگل تخته‌سنگ زمانی است که تخته‌های جداگانه پیوند خورده، میخ خود را از دست می‌دهند و شروع به سرخوردن از جای خود می‌کنند. این اتفاق می‌تواند شکاف‌های کوچک بالای هر تخته‌سنگ را باز کند. حالت ثانویه خرابی زمانی است که خود صفحات شروع به خراب‌شدن می‌کنند. قسمت‌های پایین تخته‌سنگ ممکن است شل شود و شکافی در زیر تخته‌سنگ ایجاد کند. معمولاً ناحیه کوچک و تحت‌فشار بالای سوراخ ناخن ممکن است از کار بیفتد و باعث می‌شود تخته‌سنگ مانند قبل لغزش کند. در بدترین موارد، تخته‌سنگ ممکن است به‌سادگی از وسط شکسته شود و به‌کلی از بین برود.

نکاتی مهم از شینگل ها
چند نکته در مورد ورق شینگل و کاربرد انواع آن

نکاتی مهم از شینگل ها

در مواردی که صفحات سنگین هستند، ممکن است سقف در امتداد خط سقف از هم جدا شود. این معمولاً به دنبال پوسیدگی و ضعیف شدن الوارهای داخلی اتفاق می‌افتد که اغلب در نتیجه تهویه کم در فضای سقف ایجاد می‌شود. جنبه مهم در سقف‌های تخته‌سنگ، استفاده از قطعه فلزی است که به‌اندازه تخته‌سنگ‌ها دوام خواهد داشت. شینگل های تخته‌سنگ ممکن است در انواع الگوهای تزئینی برش خورده و در چند رنگ موجود باشد. بعضی از شینگل های سنگی در جای خود محکم می‌شوند، اما برخی از آنها به‌راحتی توسط نیروی جاذبه نگهداری می‌شوند؛ بنابراین سقف نمی‌تواند خیلی شیب‌دار باشد، در غیر این صورت سنگ‌ها را از سقف می‌لغزاند. از ماسه سنگ نیز برای ساخت شینگل نیز استفاده شده است.

شینگل های سیمانی الیافی اغلب با نام سازنده خود شناخته می‌شوند. در گذشته فیبر موجود در مواد سیمان آزبست بود که از دهه 1980 به دلایل بهداشتی ممنوع شده است. برداشتن شینگل از آزبست به احتیاط‌های اضافی و روش‌های مدرن نیاز دارد. از پلاستیک برای تولید شینگل از تخته‌سنگ استفاده شده است که سبک و بادوام هستند، اما قابل احتراق می‌باشند. همچنین، پلاستیک بسیار سبک‌وزن است و یکی از ارزان‌ترین شینگل ها برای نصب محسوب می‌شوند. شما می‌توانید شینگل های جدید سقف را بر روی سقف قدیمی‌ها قرار دهید.

افزودن سقف جدید بر روی قدیمی (که بعضاً “سقف مجدد” نامیده می‌شود) فقط با شینگل آسفالت امکان‌پذیر است (که “شینگل ترکیب” نیز نامیده می‌شود)، اما نمی‌توانید این کار را با چوب یا تخته‌سنگ انجام دهید. همچنین، سقف قدیمی باید در شرایط بسیار خوبی باشد. برخلاف آنچه که به نظر یک مزیت می‌رسد، داشتن چندلایه شینگل لزوماً باعث ضد آب شدن سقف نمی‌شود و اغلب مشکلات خاص خود را ایجاد می‌کند. پس چرا شما شینگل های جدید سقف را روی قدیمی قرار می‌دهید؟

قطعاً راحتی کار و کاستن از هزینه‌ها باعث انجام این کار می‌شود. گذاشتن شینگل در محل کاملاً راحت‌تر و ارزان‌تر است، اما کارهای خاص آماده‌سازی با یک سقف مجدد (ازبین‌بردن دریچه‌ها، کلاهک‌های برجستگی و شینگل های ناپایدار، از جمله چیزهای دیگر) وجود دارد و شما هنوز هم مجبور به تعویض یا اضافه‌کردن هستید که گاهی اوقات ممکن است روی سقف قدیمی مشکل باشد. اما شما واقعاً هزینه را به تأخیر می‌اندازید. وقتی زمان تعویض سقف است و شما چاره‌ای ندارید که از نو شروع کنید (دو لایه حداکثر مجاز در بیشتر موارد است)، شما باید هزینه اضافی برای بازپرداخت دو لایه و دفع را پرداخت کنید.

چرا شینگل های پشت‌بام جدید اضافه نمی‌شوند؟
معایب احتمالی سقف سازی مجدد بیشتر از مزایای احتمالی آن است.

چرا شینگل های پشت‌بام جدید اضافه نمی‌شوند؟

معایب احتمالی سقف سازی مجدد شینگل بیشتر از مزایای احتمالی آن است، اما همه اینها به شرایط شما بستگی دارد. در لیست زیر برخی از دلایل جهانی برای عدم اصلاح مجدد وجود دارد. همچنین برخی از ملاحظات یا مواردی که باید بررسی کنید اگر به‌طورجدی به‌اضافه کردن شینگل های سقف جدید نسبت به موارد قدیمی فکر می‌کنید، بررسی می‌شود.

  1. شینگل ها برای سطوح صاف طراحی شده است. آنها در ازبین‌بردن شکاف، فرورفتن یا برآمدگی از جمله بافت پله‌ای ایجاد شده در اثر هم‌پوشانی شینگل چندان مناسب نیستند. سقف سازان مجدد ترفندهایی برای چیدن شینگل های سقف جدید روی قدیمی دارند تا همان مراحل بین دوره‌ها حفظ شود. اما اگر هر شینگل قدیمی تجدید شود، پیچ بخورد یا در اثر خرابی قرار گیرد، این نقص به لایه جدید وارد می‌شود. بسیاری از بام داران استفاده از شینگل های چندلایه یا بعدی برای سقف‌های مجدد را توصیه می‌کنند، زیرا ضخامت آنها بیشتر از شینگل های استاندارد است و به پنهان کردن فرورفتگی یا لکه‌های زیاد در سقف قدیمی کمک می‌کند.
  2. شینگل ها وزن اضافه می‌کند. شینگل های کامپوزیتی با کیفیت خوب می‌توانند 350 تا 450 پوند در هر “مربع” (100 فوت مربع بام، نصب شده) وزن داشته باشند. به‌احتمال زیاد ساختار سقف شما برای یک‌بار مرده از یک لایه شینگل و برای برف و حاشیه ایمنی طراحی شده است. نصب شینگل های سقفی جدید بر روی قدیم به طور مؤثری وزن سقف را دو برابر می‌کند؛ بنابراین باید مطمئن شوید که ساختار سقف شما می‌تواند بار اضافی را تحمل کند. همچنین به همین دلیل است که کدهای ساختمانی معمولاً سقف سازی مجدد شینگل را به بیش از دو لایه محدود نمی‌کنند. در بعضی از خانه‌ها، وزن اضافی چند لایه باعث می‌شود که سقف (عرشه) بین تیرچه یا خرپا افتادگی پیدا کند.
  3. عدم بازرسی بصری از سقف. بدون پارگی، سقف سازها نمی‌توانند ببینند که چگونه به نظر می‌رسد. یک بام خوب یک بازرسی دقیق “راه‌رفتن” را برای مناطق اسفنجی و سایر مشکلات انجام می‌دهد و آنها می‌توانند قبل از سقف مجدد تعمیرات محلی را انجام دهند. یک سقف ساز نه‌چندان خوب ممکن است از وظیفه‌شناسی کمتری برخوردار باشد.
  4. نمی‌توان زیرکاری سقف شینگل را جایگزین کرد. کاغذ ساختمانی (تخته کاشی) که بین غلاف سقف و شینگل گذاشته شده است به یک دلیل بسیار خوب وجود دارد، زیرا آب راهی برای قرارگرفتن در زیر شینگل دارد. مهم نیست که چند لایه بام داشته باشید، اگر زیرسازی قدیمی و خراب باشد از عرشه سقف شما در برابر آب که از شینگل عبور می‌کند محافظت نمی‌کند. در آب‌وهوای برفی، این روزها بیشتر سقف‌های جدید دارای محافظ آب یخی هستند که برای محافظت در برابر بندهای یخی در امتداد لبه کشیده می‌شود. افزودن این غشا با سقف مجدد، گزینه‌ای نیست و لایه اضافی شینگل حافظت کمی در برابر آب‌های یخی می‌کند.
  5. سقف سازی مجدد ممکن است بر ضمانت شینگل جدید تأثیر بگذارد. کاملاً قابل توضیح است و قبل از استفاده مجدد از سقف شینگل حتماً در مورد تمام موارد گارانتی و شرایط نصب با سازنده شینگل مشورت کنید.
  6. کدهای محلی ممکن است اجازه ندهند که بام دوباره ساخته شود. اما برخی از کدهای ساختمان فقط یک لایه را مجاز می‌دانند. به‌عنوان‌مثال، شهرهایی که در مناطق دارای آب‌وهوا با بارش شدید طوفان و تگرگ وجود دارند ممکن است اجازه ندهند که چندین لایه بام ایجاد شود.
  7. سقف شیب دار شینگل مجدد ممکن است در گزارش بازرسی خوب به نظر نرسد. افزودن زنجیرهای سقف جدید نسبت به قدیمی، برای بسیاری از مردم که قصد دارند خانه خود را در آینده نزدیک بفروشند وسوسه‌انگیز است. اگر می‌توانید بدون آن زندگی کنید، چرا برای یک جریمه پول پرداخت کنید؟ مطمئناً این مالکان جدید هستند که با هزینه اضافی پارگی دو لایه در کنار جاده و همچنین در مشکلات ناشی از کار نامناسب سقف سازی گیر کرده‌اند. به همین دلیل بازرسان منازل معمولاً وقتی سقف‌های دو لایه را پیدا می‌کنند، گزارش می‌دهند و ممکن است آنها مشکلات احتمالی مرتبط با پشت‌بام‌ها را به خریداران هشدار دهند. اگر قصد دارید خانه خود را پس از نصب سقف جدید بفروشید، بهتر است گزینه‌های خود را با مشاوران محلی و یا بازرسان خانه در میان بگذارید.
شینگل برای سقف بام
شینگل های آسفالت به دلیل قیمت پایین، محبوب‌ترین انتخاب سقف هستند.

شینگل برای سقف بام

آیا به دنبال بهترین سقف شیب دار شینگل برای محافظت از خانه خود و جلوه‌ای جدید به آن هستید؟ ما یک راهنما برای کمک به شما در انتخاب بهترین شینگل برای جایگزینی سقف آماده کرده‌ایم. اگر می‌خواهید سقف خود را تعویض کنید، خوشبختانه، شما برای کمک به مکان مناسبی آمده‌اید. بازسازی حمام، بازسازی آشپزخانه یا سقف جدید سه مورد از گران‌ترین تعمیرات منزل است که می‌توانید انجام دهید. مانند بیشتر پروژه‌های بازسازی خانه، بین کیفیت و هزینه ارتباط مستقیم وجود دارد.

انواع مختلفی از مواد سقف در بازار وجود دارد. شینگل های آسفالت از مقرون‌به‌صرفه‌ترین مواد بام در اطراف هستند. آنها متداول‌ترین ورق‌هایی هستند که صاحبان خانه برای تعویض سقف انتخاب کرده‌اند. ورق شینگل آسفالت در میان خانه‌سازان جدید نیز محبوب است. در اینجا لیستی از محبوب‌ترین انواع شینگل وجود دارد: شینگل از آسفالت، شینگل از تخته‌سنگ، شینگل از سقف فلزی، شینگل از چوب. یک ماده بام کمتر محبوب، بااین‌وجود رایج، فلز است. شینگل های فلزی شیک هستند و در رنگ‌های مختلفی موجود هستند.

تولیدکنندگان با استفاده از انواع مختلف چوب لایه‌بندی‌شده به مقاطع نازک، شینگل های سقف چوبی را تولید می‌کنند. تولیدکنندگان آنها را با استفاده از درختان سرو تهیه می‌کنند که سن آنها از 200 تا 300 سال است. در محیط‌زیست امروزی، شینگل های خورشیدی محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. بااین‌حال این ماده بام هنوز در حال پیشرفت است. شینگل های پلاستیکی کامپوزیت یکی دیگر از مواد سازگار با محیط‌زیست است که محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. شینگل از تخته‌سنگ یکی دیگر از مواد بام شناخته شده است. آنها باریک هستند، اما وزن ترکیبی آنها می‌تواند جمع شود. بااین‌وجود، آنها به طور طبیعی جذاب هستند.

شینگل های لاستیکی یکی دیگر از مواد متداول سقف است که به نظر می‌رسد آسفالت هستند، اما هزینه آنها تا حدودی بیشتر است. شینگل های کاشی از ماندگارترین شینگل ها هستند و بااین‌حال آنها احتیاج به نگهداری دارند. شینگل های کاشی بعد از حدود ده سال در جای خود می‌لغزند. شینگل های آسفالت از مواد لوکس مانند تخته‌سنگ یا کاشی ارزان‌ترند و قیمت آنها مطمئناً کمتر از شینگل های فلزی است.

گران‌تر بودن کصالح بام مزایای خاصی دارند. به‌عنوان‌مثال، شینگل های آسفالت از نظر ظاهر و دوام نمی‌توانند با تخته‌سنگ یا کاشی رقابت کنند. به همین ترتیب سقف فلزی در مقایسه با آسفالت هزینه بالاتری دارد. هنوز یک سقف فلزی می‌تواند 60 سال دوام داشته باشد. در همین حال یک سقف آسفالته فقط ممکن است حدود 20 سال دوام داشته باشد. بااین‌وجود شینگل های آسفالت به دلیل قیمت پایین، محبوب‌ترین انتخاب سقف شیب دار شینگل هستند. این شینگل ها نازک و دارای پایه کاغذ آلی هستند و در نتیجه، زودتر از سایر مواد بام فرسوده می‌شوند.

بایدهای سقف شینگل
بررسی عوامل مؤثر در قیمت‌گذاری اجرای سقف شیب‌دار شینگل

بایدهای سقف شینگل

در سراسر کشور، هزینه نصب سقف شیب دار شینگل متفاوت است. این قیمت معمولاً شامل تمام خدمات مختلفی است که در نصب وجود دارند. مانند دفع زباله‌های ساختمانی، هزینه‌های نصب، هزینه‌های مجوز مواد بام دو لایه، حذف سقف قدیمی. اگر شرایط خاصی داشته باشید، این امر بر قیمت نصب سقف شما نیز تأثیر می‌گذارد. پیچیدگی سقف و زیرکاری آن نیز در هزینه اجرای سقف شیب دار شینگل مؤثر است. همچنین شیب سقف شما تعیین می‌کند که هزینه نصب سقف جدید شما چقدر است.

انتخاب یک سقف مناسب برای کار صرف‌نظر از هزینه‌ای که برای تهیه مواد بام انجام می‌دهید، تنها در صورت استخدام پیمانکار عالی پروژه به‌خوبی انجام می‌شود. یافتن یک پیمانکار خوب سخت‌ترین قسمت پروژه‌های بازسازی خانه برای بیشتر صاحبان خانه است. بااین‌وجود یافتن یک پیمانکار حرفه‌ای صادق و قابل‌اعتماد بسیار ضروری است. با دوستان و اعضای خانواده صحبت کنید تا یک پیمانکار عالی پیدا کنید. پیمانکاران با مقررات شهرداری آشنا هستند. آنها همچنین با تأمین‌کنندگان و کارگران محلی ارتباط برقرار کرده‌اند.

شینگل های آسفالت یکی از متداول‌ترین انواع سقف شیب دار شینگل است که توسط صاحبان خانه نصب می‌شود. آنها هنگام مقایسه انواع مختلف سقف بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند. شینگل های سقف آسفالت سبک و بادوام هستند. دارای مجموعه‌ای از رنگ هستند و می‌توانند تا 20 سال دوام داشته باشند. برخی از برندهای آنها دارای 50 سال عمر هستند. جایگزینی سقف فعلی شما با شینگل های آسفالت می‌تواند سطح جذابیت خانه شما و ارزش املاک و مستغلات را افزایش دهد، هزینه‌های انرژی را کاهش دهد و خانه شما را ایمن‌تر کند.

انواع مختلف شینگل های آسفالت کدام‌اند؟
انواع مختلف شینگل های آسفالت شامل شینگل حصیر آلی، فایبرگلاس و معماری است.

انواع مختلف شینگل های آسفالت کدام‌اند؟

شینگل های آسفالت در سه نوع شینگل بر اساس حصیر آلی، فایبرگلاس و همچنین به سبک معماری وجود دارد. مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه، شینگل بر اساس حصیر آلی است که ضدآب است و از کاغذ روکش شده با آسفالت ساخته شده است. بهترین شینگل های بعدی آسفالت، شینگل های سقفی فایبرگلاس هستند که با رزینی تصفیه می‌شوند که ماده‌ای ضد آب و مقاوم در برابر آتش ایجاد می‌کند. بهترین شینگل های آسفالتی از نظر زیبایی، شینگل های معماری هستند که دو لایه شینگل هایی هستند که با یک ماده مهروموم شده از نظر زیبایی مطابقت داده می‌شوند و به زیبایی سقف خانه شما افزوده می‌شوند. هر نوع شینگل در سقف شیب دار شینگل از نظر هزینه، دوام و ظاهر کلی متفاوت هستند.

شینگل معماری

شینگل های سقفی معماری فاقد بریدگی هستند، اما قسمت‌های پایین آنها با یک لایه آسفالت اضافی ورقه می‌شود. این امر باعث ایجاد یک شکل کانتور و ابعادی می‌شود که نام آنها را به آنها می‌دهد. درزگیر آسفالت لایه‌ها را به هم پیوند می‌دهد و قابلیت ضد آب بودن شینگل را تقویت می‌کند. بازگشت سقف‌های معماری به طور متوسط ​​6٪ از ارزش خانه شما است.

شینگل از آسفالت مصنوعی

شینگل های آسفالت مصنوعی لوکس می‌توانند مواد بام را مانند سقف‌های تخته‌سنگ طبیعی را تکرار کنند، اما با قیمتی بسیار پایین‌تر. سقف‌های چوبی طبیعی و سقف کاشی‌های تخته‌سنگ نصب گران‌تری دارند و شامل کار نصب و راه‌اندازی سقف شیب دار شینگل طولانی‌مدت است که در کل هزینه‌ها افزایش می‌دهد. برای هر سقف یک سقف تخته‌سنگ مصنوعی حدود 950 دلار هزینه دارد. یک سقف تخته‌سنگ واقعی ممکن است 10 برابر هزینه شینگل در سقف‌های چند لایه معماری باشد.

رنگ‌های آسفالت

انتخاب رنگ برای سقف شیب دار شینگل جدید بسیار مهم است، زیرا ظاهر کل خانه شما را به هم گره می‌زند. حتماً تحقیق کنید و خانه‌هایی با سبک مشابه خانه خود پیدا کنید تا ببینید چه رنگی را ترجیح می‌دهید. شما به‌طورکلی رنگ‌های شینگل از آسفالت را پیدا خواهید کرد که از جمله خاکستری کم‌رنگ، خاکستری متوسط، ​​تیره، خاکستری بژ، قرمز، قهوه‌ای تیره، سبزرنگ و رنگ‌های روشن و تیره است.

شینگل از آسفالت برای آب‌وهوای شما مناسب است؟

ضمانت‌های تولیدکننده شینگل در حال حاضر تضمین عمر مفید شینگل از 15 تا 30 سال است. ضمانت آنها معمولاً بر اساس آب‌وهوا و سایر عوامل محیطی است. ممکن است لازم باشد صاحبان خانه در مناطقی که تابستان‌های طولانی با گرمای زیاد دارند، زودتر از صاحبان خانه در مناطق خنک‌تر جایگزین سقف را انجام دهند. در مناطقی که به زمستان‌های شدید معروف هستند، یخ ممکن است ترک‌ها و شکاف‌های ریزی را در سقف شیب دار شینگل آسفالت شما تشدید کند. رشد جلبک‌ها و قارچ‌ها همچنین می‌توانند به طور بالقوه برای سقف سازی در مناطق چندساله مرطوب یا نیمه‌گرمسیری مضر باشند. شینگل های مقاوم در برابر جلبک‌ها با گرانول‌های سرامیکی که با مس قابل شستشو پوشانده شده‌اند، در دسترس هستند تا از تغییر رنگ و آسیب طولانی‌مدت جلبک‌ها و رشد خزه جلوگیری کنند.

معایب بام آسفالت

گرچه سقف شینگل آسفالت شما باید 15-30 سال دوام داشته باشد، اما لزوماً یک انتخاب عالی محیطی نیست. شینگل از آسفالت امکان استفاده مجدد یا بازیافت با استفاده از آسفالت مخلوط گرم، وصله آسفالت سرد و سوخت را در کوره‌های سیمان فراهم می‌کند. اما آسفالت به طور طبیعی حاوی هیدروکربن‌های معطر چندحلقه‌ای است که برخی از آنها سرطان‌زا هستند و ممکن است کارگران بازیافت را در معرض خطر قرار دهد. اگر سقف شیب دار شینگل شما کمتر از دو لایه شینگل دارد، می‌توانید با لایه‌بندی سقف جدید خود در بالای ساختار موجود مقدار زباله تولید شده خود را کاهش دهید.

شینگل های شیک

شینگل های لوکس باکیفیت‌ترین شینگل های لمینیت موجود هستند و ظاهر یا عملکرد متفاوتی را ارائه می‌دهند که از شینگل های بعدی بالاتر است و با بالاترین کیفیت و رنگ‌آمیزی و ابعاد می‌باشند. این محصولات واقع‌بینانه‌ترین نمایش چوب و سقف تخته‌سنگ معدن هستند. باتوجه‌به تکنیک‌های مدرن مهندسی و خصوصیات دینامیکی آسفالت، تولیدکنندگان قادر به تولید محصولات تخصصی متعددی هستند که در انواع مختلف سقف شینگل وجود دارد. اینها شامل شینگل است که با رشد جلبک‌ها مبارزه می‌کند و مقاومت بیشتری در برابر تگرگ شدید ارائه می‌دهد. گرمای خورشید را برای خنک نگه‌داشتن خانه‌ها منعکس می‌کند و می‌تواند هزینه‌های تهویه مطبوع را کاهش دهد.

بسته به موقعیت مکانی شما، انتخاب شینگل مخصوص برای سقف شیب دار شینگل؛ حتی می‌تواند هزینه‌های بیمه شما را کاهش دهد. علاوه بر این شینگل های آسفالت به طور طبیعی در برابر آتش مقاوم هستند و آنها را به گزینه‌ای ایده‌آل برای مناطقی که احتمال آتش‌سوزی بیشتر است، تبدیل می‌کند. شینگل های بام باعث افزایش طول عمر انواع سازه‌ها می‌شوند و از آنها محافظت می‌کنند. شینگل بام آسفالت متداول‌ترین نوع شینگل در سقف کشور است. این شینگل ها را می‌توان بر اساس عملکرد، ویژگی‌ها، شکل ظاهری و بافت آنها به اشکال مختلف تهیه کرد.

آگاه شدن از قیمت‌های شینگل
اجرای انواع سقف شیب دار شینگل با بهترین قیمت و کیفیت در ایران

آگاه شدن از قیمت‌های سقف شیب دار شینگل

برای اطلاع یافتن از قیمت‌های سقف شیب دار شینگل، سقف شینگل، پوشش شینگل، قیمت شینگل و قیمت شینگل و اندوویلا به سایت ما در “سقف شیب‌دار شینگل” مراجعه فرمایید.

نمایش بیشتر مطلب

ویلا سقف

ویلا سقف با بیش از 30 سال سابقه فعالیت مجری انواع سقف های شیروانی و شیبدار،اجرای پروژه ویلا از صفر تا صد و خدمات تخصصی سقف شیبدار و پیشانی ساختمان و سقف های سوله و کارگاهی و انبار ها می باشد.مدیریت : عوض حقیقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.