گارانتی خدمات سقف ویلا
کیفیت خدمات سقف شیروانی
مشاوره رایگان اجرای ویلا
طراحی سه بعدی سقف ویلا

چرا ویلا سقف بهترین  مجری سقف نصاب سقف ارائه دهنده سقف شیروانی است ؟​

اجرای سقف های شیروانی سفالی بنا به زیبایی معماری که دارند بسیار مورد توجه هستند و در هوای گرم تابستان سرمای لذت بخشی را در ساختمان ها و ویلاها به ارمغان می آورند. در اجرای سقف های شیروانی سفالی به متریال های متعددی از قبیل بام سفالی، آندوویلا، آندولین، تایل های گالوانیزه، ورق های گالوانیزه با طراحی ساده و سفالی توجه می کنند. از جمله ویژگی های مهم در اجرای سقف های شیروانی سفالی می توان به طراحی زیبا و اجرای خرپای از نوع فلزی، زیر سازی از نوع فلزی یا چوبی برای نصب سفال، استفاده از عایق حرارتی مانند پشم سنگ، استفاده از عایق رطوبتی مانند کارتن پلاست یا ایزوگام، استفاده از سفال برای نصب، نصب ناودان های فلزی، استفاد از ورق نمای سفالی در جلوی ساختمان یا ویلا، استفاده از ورق لمبه اشاره کرد. قابل توجه است که تیم اجرایی مجموعه ویلا سقف با کادری مجرب و دارای سابقه بالا در اجرای سقف های شیروانی آماده ارائه خدمات در سر تا سر ایران می باشد.

اجرا و نصاب انواع سقف های پارکینگ در مدلهای مختلف

نحوه اجرا و نصب سقف پارکینگ

سازه پارکینگ به عنوان بخشی از یک ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری یکی از موضوعات مهم روزگار ما است. با افزایش تصاعدی تعداد خودروها در سراسر دنیا، نیاز به اسکان آنها در نزدیکی مقصد یک مشکل چالش برانگیز ایجاد کرده است. قسمت پارکینگ یک ساختمان در درجه اول باید از لحاظ عبور و مرور ایمن باشد و همچنین ایمنی کل پارکینگ از جهت ساخت و ساز سقف و … حائز اهمیت است.

این یک چالش بسیار پیچیده است زیرا مسائل مربوط به خودرو، مهندسی و ترافیک نسبت به مکان پارکینگ باید بررسی شده و برای ایجاد راه حل مناسب، تدبیری اندیشیده شود. بنابراین طراحی سازه های پارکینگ و اجرای سقف پارکینگ نیاز به یک رویکرد طراحی یکپارچه توسط بسیاری از متخصصان دارد. امروزه پارکینگ اغلب به ساختار مستقل و بدون هیچ ساختمان مرتبط با آن تبدیل شده است.