ساخت و اجرای سردر حیاط، ویلا

ساخت و نصب انواع سردر حیاط، طرحهای مدرن و به روز (سقف شیروانی و سقف شیبدار)
هرمکانی اعم از ساختمان ، ویلا ، باغ ، کارگاه ، سوله و غیره دارای یک یا چند ورودی است که با نام « در » شناخته می شوند .
خواندن مقاله

ساخت و اجرای سقف شیروانی ویلا

طراحی ساخت و اجرای انواع سقف های شیروانی ویلا، با متریال های جدید (سقف شیروانی – سقف طرح سفال)
برای درک بهتر اجرای سقف های شیروانی ابتدا به صورت مختصر به توضیح سقف شیروانی می پردازیم. سقف های شیروانی، سقف های شیبدار هستند با زوایه ی شیب 20 الی 80 درجه که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.
خواندن مقاله

ساخت و نصب سوله و خرپا و پوشش سقف

طراحی ساخت و اجرای سوله های بزرگ و کوچک با استاندارهای روز دنیا ( پوشش سقف سوله – پوشش خرپا)

ساخت و اجرای سوله و خرپا

نصب و اجرای پیشانی آردواز ساختمان

ساخت و اجرای پیشانی آپارتمان ها و ساختمان ها با طراحی های خلاقانه ( سقف شیروانی – سقف شیبدار – سقف آردواز)
در هر دوره از تاریخ ضرورت ساخت سقف باعث ایجاد بازار قدرتمندی در هر قرن برای تامین مواد اولیه ساخت سقف شده است که به طور مداوم در حال گسترش هستند و از نظر عملکرد و مشخصات فیزیکی متفاوت هستند.
خواندن مقاله

ساخت آلاچیق آردواز و طرح سفال و سایبان

ساخت و نصب آلاچیق های شیک و مدرن سقف شیبدار با طرح های جدید (آلاچیق آردواز همراه با مطالب آموزش ساخت آلاچیق)
در هر دوره از تاریخ ضرورت ساخت سقف باعث ایجاد بازار قدرتمندی در هر قرن برای تامین مواد اولیه ساخت سقف شده است که به طور مداوم در حال گسترش هستند و از نظر عملکرد و مشخصات فیزیکی متفاوت هستند.
خواندن مقاله

پارکینگ و سایبان خودرو

طراحی و نصب انواع پارکینگ و سایبان خودرو برای سازمان ها و ویلاها (اجرای سقف شیبدار – اجرای سقف شیروانی – اجرای سقف پلی کربنات)

ساخت و اجرای پارکینگ و سایبان خودرو

نحوه اجرا و نصب سقف پارکینگ سازه پارکینگ به عنوان بخشی از یک ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری
مطالعه مطلب
گارانتی خدمات سقف ویلا
کیفیت خدمات سقف شیروانی
مشاوره رایگان اجرای ویلا
طراحی سه بعدی سقف ویلا

چرا ویلا سقف بهترین  مجری سقف نصاب سقف ارائه دهنده سقف شیروانی است ؟​

اجرای سقف های شیروانی سفالی بنا به زیبایی معماری که دارند بسیار مورد توجه هستند و در هوای گرم تابستان سرمای لذت بخشی را در ساختمان ها و ویلاها به ارمغان می آورند. در اجرای سقف های شیروانی سفالی به متریال های متعددی از قبیل بام سفالی، آندوویلا، آندولین، تایل های گالوانیزه، ورق های گالوانیزه با طراحی ساده و سفالی توجه می کنند. از جمله ویژگی های مهم در اجرای سقف های شیروانی سفالی می توان به طراحی زیبا و اجرای خرپای از نوع فلزی، زیر سازی از نوع فلزی یا چوبی برای نصب سفال، استفاده از عایق حرارتی مانند پشم سنگ، استفاده از عایق رطوبتی مانند کارتن پلاست یا ایزوگام، استفاده از سفال برای نصب، نصب ناودان های فلزی، استفاد از ورق نمای سفالی در جلوی ساختمان یا ویلا، استفاده از ورق لمبه اشاره کرد. قابل توجه است که تیم اجرایی مجموعه ویلا سقف با کادری مجرب و دارای سابقه بالا در اجرای سقف های شیروانی آماده ارائه خدمات در سر تا سر ایران می باشد.

اجرا و نصاب انواع سقف های پارکینگ در مدلهای مختلف

نحوه اجرا و نصب سقف پارکینگ

سازه پارکینگ به عنوان بخشی از یک ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری یکی از موضوعات مهم روزگار ما است. با افزایش تصاعدی تعداد خودروها در سراسر دنیا، نیاز به اسکان آنها در نزدیکی مقصد یک مشکل چالش برانگیز ایجاد کرده است. قسمت پارکینگ یک ساختمان در درجه اول باید از لحاظ عبور و مرور ایمن باشد و همچنین ایمنی کل پارکینگ از جهت ساخت و ساز سقف و … حائز اهمیت است.

این یک چالش بسیار پیچیده است زیرا مسائل مربوط به خودرو، مهندسی و ترافیک نسبت به مکان پارکینگ باید بررسی شده و برای ایجاد راه حل مناسب، تدبیری اندیشیده شود. بنابراین طراحی سازه های پارکینگ و اجرای سقف پارکینگ نیاز به یک رویکرد طراحی یکپارچه توسط بسیاری از متخصصان دارد. امروزه پارکینگ اغلب به ساختار مستقل و بدون هیچ ساختمان مرتبط با آن تبدیل شده است.